Kluby sportowe Informacje sportowe
Instrukcje do sprzętu fitness

Gdzie kupić sprzęt Reebok

Internetowy sklep sportowy Asport.pl
www: www.asport.pl
Asport.pl jest Sportowym Sklepem Internetowym należącym do F.H.U. "WEB-COM" Marcin Rozmus z siedzibą w Kozach przy ul. Wiosennej 19. Sklep powstał w 2005 roku i szybko stał się jednym z liderów w branży internetowych sklepów sportowych.

Obecnie Asport oznacza doskonałą jakość obsługi klienta, szczegółowe opisy, ekspresową dostawę i profesjonalny zespół.

W naszym teamie pracują wyłącznie eksperci, dla których sport to sposób na życie oraz pasja. Opierając się na ich wiedzy i doświadczeniu wybierzesz odpowiedni sprzęt dla Twoich potrzeb.

Nasz sklep stawia na wysoki poziom obsługi klienta i bezpieczeństwo zakupów. Kupując u nas, masz szansę się o tym przekonać. Dodatkowo zapewniamy wysyłkę znacznej części towaru już w ciągu 24 godzin, a to wszystko dzięki rozbudowanym magazynom i dużej sieci dostawców.

Kładziemy nacisk na jakość sprzedawanych produktów, dzięki czemu w naszej ofercie można znaleźć niemal wyłącznie produkty znanych i cenionych marek, takich jak Rollerblade, Powerslide, Hyper, Tempish. Poza markami oferującymi rolki w naszym sklepie możesz znaleźć wiele innych firm produkujących sprzęt sportowy i turystyczny. Są to m.in. Adidas, Reebok, The North Face, Columbia, Marmot, Deuter, Nike, Puma, Timex, Uvex i wiele, wiele innych.

Bezpieczeństwo zakupów i transakcji
Do naszych priorytetów należy bezpieczeństwo zakupów i transakcji. Dane potrzebne do zawarcia i dokonania transakcji i wszystkie inne dane naszych klientów są zabezpieczone certyfikatem SSL. Posiadamy także certyfikat "Zaufana strona", który gwarantuje bezpieczeństwo zakupów dokonywanych w naszym sklepie. Dodatkowo możesz zapoznać się z 10 powodami, dla których zakupy w sklepie Asport.pl są bezpieczne.
Nasze certyfikaty Wiemy, jak ważne są dla klientów takie aspekty zakupów przez internet, jak bezpieczeństwo i zaufanie dla sklepu. Dlatego możemy się pochwalić różnego typu certyfikatami stwierdzającymi naszą wiarygodność. Najważniejszym z nich jest Europejski Certyfikat "EURO-LABEL", który uzyskaliśmy już 25. 09. 2006 r., będąc zresztą pierwszym w Polsce sportowym sklepem internetowym w ten sposób wyróżnionym. Gwarantuje on, że nasz sklep spełnia wszystkie wymagania i wytyczne przepisów europejskich obowiązujących sprzedawców interneto
35 000 pozytywnych komentarzy Nasze aukcje na Allegro posiadają już ponad 35 000 pozytywnych komentarzy, co dodatkowo świadczy o bezpieczeństwie zakupów, zaufaniu, którym obdarzają nas nasi klienci oraz o naszej dbałości o jakość obsługi klienta.

Nasze konta na allegro.pl: asport, asport_pl
II miejsce w Rankingu Sklepów Zaufane Opinie Dzięki pozytywnym opiniom klientów nasz sklep zajął II miejsce w Rankingu Sklepów Zaufane Opinie Ceneo.pl 2011. To wyjątkowe, ważne dla nas wyróżnienie gwarantuje doskonałą jakość obsługi, terminowość i bezpieczeństwo przesyłek oraz sporą dostępność oferty.


KONTAKT

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Gadu-Gadu: 3575652

Zamówienia:
sklep@asport.pl

Biuro obsługi klienta:
bok@asport.pl

Gwarancje:
gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Forum sportowe
Sprzęt Reebok Fitness prezentowany w naszym sklepie, to renomowany sprzęt wytworzony z najwyższej jakości produktów. Na Reebok Fitness składają się następujące kategorie: sprzęt do aerobiku, sprzęt do jogi, sprzęt do pilatesu, rękawice bokserskie, worki treningowe i skakanki Reebok.